Kvalitní služby městu i občanům
< návrat zpět

Reklama

Městské služby Písek s.r.o. pronajímají  zájemcům o komerční reklamu plochy na stožárech veřejného osvětlení, reklamní plochy na plaveckém stadionu, na hřbitovech a sportovním  areálu Spartak v Písku

Reklamní plocha na sloupech VO  má rozměr 80 x 60 cm. Zákazník platí za polep plochy a její montáž. Roční nájemné činí 5 000,- Kč  vč. DPH. V současné době je po městě rozmístěno cca 150 kusů tabulí.

V omezeném množství je dále možné na předem určené sloupy VO umístit krátkodobě informační  sololitové desky . Výrobu i polep si zajišťuje zákazník sám, po dohodě je možné provést   montáž. Cena za pronájem jednoho sloupu VO je 90 Kč/ den vč. DPH.

Na  Lesním hřbitově v Písku a hřbitovech v Semicích a Smrkovicích je také možné umístnění tabulí. Lesní hřbitov – cena 3 000,- Kč/rok vč. DPH, ostatní hřbitovy 3 000,- Kč /rok vč. DPH.

Ve sportovním areálu Spartak (atletický stadion) je možné umístit oboustrannou  informační tabuli o rozměru  2,5 x 2 m za cenu 10 000,- Kč/ rok vč. DPH.

Ve správě Městských služeb Písek s.r.o.jsou také orientační systémy pro motoristy a pěší.

Dále nabízíme pronájem plochy na plaveckém stadionu. Zde je možné umístit informační tabuli o rozměru 120x80 cm. Tabule bude umístěna v areálu vnitřního bazénu. Roční nájemné činí 3 000,-Kč vč. DPH. Aktuálně je na plaveckém stadionu rozmístěno 6 ks tabulí.

Odpovědný vedoucí: Lenka Gareisová - 382 201518