Kvalitní služby městu i občanům
< návrat zpět

Reklama

Městské služby Písek s.r.o. pronajímají  zájemcům o komerční reklamu plochy na stožárech veřejného osvětlení, reklamní plochy na plaveckém stadionu, na hřbitovech a sportovním  areálu Spartak v Písku

Reklamní plocha na sloupech VO  má rozměr 80 x 60 cm. Zákazník platí za polep plochy a její montáž. Roční nájemné činí 3 000,- Kč  vč. DPH. V současné době je po městě rozmístněno cca 150 kusů tabulí.

V omezeném množství je dále možné na předem určené sloupy VO umístnit krátkodobě informační  sololitové desky . Výrobu i polep si zajišťuje zákazník sám, po dohodě je možné provést   montáž. Cena za pronájem jednoho sloupu VO je 50 Kč/ den + 21% DPH.

Na  Lesním hřbitově v Písku a hřbitovech v Semicích a Smrkovicích je také možné umístnění tabulí. Lesní hřbitov – cena 1 000,- Kč/rok vč. DPH, ostatní hřbitovy 500,- Kč /rok vč. DPH.

Ve sportovním areálu Spatrak (atletický stadion) je možné umístnit oboustrannou  informační tabuli o rozměru  2,5 x 2 m za cenu 10 000,- Kč/ rok vč. DPH. Aktuálně je využito 6 míst.

Ve správě Městských služeb Písek s.r.o.jsou také orientační systémy pro motoristy a pěší.

Dále nabízíme pronájem plochy na Plaveckém stadionu. Zde je možné umístit informační tabuli o rozměru 120x80 cm. Tabule bude umístěna v areálu vnitřního bazénu. Roční nájemné činí 2 440,-Kč vč. DPH. Aktuálně je na plaveckém stadionu rozmístěno 7 ks tabulí.

Odpovědný vedoucí: Lenka Gareisová - 382 201518

Městské služby Písek s.r.o. nabízí k pronájmu reklamní plochu na vozidlech svážející domovní odpad.

Tato vozidla se pohybují denně po celém městě a přilehlém okolí – v obcích, kde je prováděn svoz komunálního odpadu.

Jedná se o plochy o rozměrech 1,30m x 1m za cenu 500,-Kč/měsíc bez DPH.

Tyto plochy jsou vhodné pro výrobce, prodejce a obchodní společnosti, které se chtějí prezentovat ve městě Písku a přilehlém okolí.

V případě zájmu volejte na tel. 603 239 202 – p. Bartošek