Zimní stadion

Zimní stadion s kapacitou hlediště 4 452 má ledovou plochu v provozu každoročně 9 – 10
měsíců. Samozřejmě po celý cyklus hokejové sezóny tj. od července do konce března (dubna) je zimní stadion poskytován jak hokejistům , tak široké veřejnosti. V letních měsících je ledová plocha využívána hokejovými kempy a to i se zahraniční účastí. Po celou hokejovou sezónu využívají ledovou plochu hokejisté IHC Písek. Dále v této době využívají ledovou plochu amatérští hokejisté a firmy. Zároveň využívají ledovou plochu školy ve školách bruslení pod vedením zkušených trenérů. Od října do konce března je organizováno veřejné bruslení. V letní přestávce od května do konce června je na betonovou plochu položena umělá plocha STILMAT pro in-line hokej (hokej na kolečkových bruslích). Plochu mohou využívat jak školy, tak i veřejnost.

V září 2013 bylo nově na zimním stadionu otevřeno Sportovně komunitní centrum.

Pronájem ledové plochy 2 500 kč/hod.
Pronájem umělé plochy (inline hokej a pod.) 900 kč/hod.

Ceny platné od 1.8.2020 včetně DPH.

Zobrazit plán využití ledové plochy

TypNázevVelikost
doc_iconProvozní řád zimního stadionu129.50 K