Zdroj: https://www.ms-pisek.cz/aktuality/zmena-rezimu-parkovani-na-odstavne-plose-v-komenskeho-ulici  •  Vydáno: 23.6.2023 10:15  •  Autor: Lenka Gareisová

Změna režimu parkování na odstavné ploše v Komenského ulici

Změna režimu parkování na odstavné ploše v Komenského uliciOd 1.7.2023 dojde ke změně režimu parkování na odstavné ploše v Komenského ulici.

Změna režimu spočívá v zavedení platby za stání vozidel. Cena za stání bude 20,-Kč/den za každý vjezd. Opakovaný vjezd na parkovací lístek vydaný v témže dni nebude možný. Parkovací systém bude v provozu 24 hodin denně.

Při vjezdu na odstavnou plochu bude vjezdovým terminálem vydán parkovací lístek s vyznačenou dobou příjezdu a otevře se vjezdová závora. Před odjezdem z odstavné plochy bude nutné uhradit poplatek za stání v nově instalovaném parkovacím automatu, umístěném vedle vjezdu na odstavnou plochu. Po přiložení parkovacího lístku ke čtečce parkovacího automatu, bude zobrazena částka, kterou je nutné uhradit. Následně se parkovací lístek použije při výjezdu, po přiložení lístku k výjezdovému terminálu dojde k otevření výjezdové závory. Bez předchozího uhrazení poplatku v parkovacím automatu se závora neotevře.