Nabídka služeb
Veřejné bruslení
Jednotné vstupné 30,-Kč/ osobu včetně doprovodu bez bruslí.
SO26.9.202017:00


Plán využití ledové plochy
Veřejné bruslení pro seniory
Vstupné zdarma
NE27.9.202008:30
Plavecký stadion
Kategorie: Aktuality, Odpady

Změna harmonogramu svozu odpadu od 7.1. 2019

Změna harmonogramu svozu odpadu od 7.1. 2019Městské služby Písek s.r.o. mění (z techn.důvodu) od druhého lednového týdne, tj. od 7.1. 2019 harmonogram svozu směsného komunálního odpadu. Konkrétně dochází ke změně některých ulic z pondělního a úterního svozu odpadu.

Ulice přesouvající se z pondělního svozu na úterní svoz :

Nádoby 110 l, 1100 l, pytle

Podskalí, Karlova, Velké nám., Jungmannova, L. Janáčka, Drlíčov, F. Šrámka, Bakaláře, Hradební, Heydukova, Ningrova, Alšovo nám., Soukenická, Smetanova, Havlíčkovo nám., Nerudova


Ulice přesouvající se z úterního svozu na pondělní svoz:

Nádoby 110 l, 1100 l, pytle

Budějovická, Purkyňova, Husovo nám.,O. Ševčíka, Budovcova, Pažoutova, Janotova, Havelkova, Miltnerova, Šobrovna 

Harmonogram svozu směsného komunálního odpadu od 7.1.2019

Pondělí:

Nádoby 110 l, pytle:

Tyršova, Fügnerovo nám., Palackého sady, Putimská, Píseckého, Komenského, Chelčického, Gregorova, Budějovická, Purkyňova, 17. listopadu (od Harantovy dolů), Husovo nám.,O. Ševčíka, Budovcova, Pažoutova, Janotova, Havelkova, Miltnerova, Šobrovna, Ostrovní, Švantlova, Hradišťská, Kocínova, Tylova, Prokopova, Žižkova, Pražská, Národní svobody, K Výstavišti, Svatotrojická, Čelakovského, Svatoplukova, Dukelská, Čechova, Dvořákova, Přemyslova, Na Stínadlech, Vinařikého, Topělecká, Na Jihru, Purkratice – Ke Statku, Pod Nádvorním, Průmyslová zóna – St. Maliny, Dobešická, Čížovská, Průmyslová, Dobešice, Robinson.

Nádoby 1100 l (kontejnery):

Tyršova,Gregorova,Budějovická, O. Ševčíka, Budovcova,Hradišťská, Karla Čapka, 17. listopadu (od Harantovy dolů), Za Gymnáziem, Topělecká, Dvořákova, V Portyči, Čechova, Jablonského, Na Pěníku, Vinařického, Na Stínadlech, Třebízského, Přemyslova, Pražská, Krokova, Vojenova, Hostivítova, Na Rozhledně, Hradišťská, Zahradní, Ouzká, Ke Střelnici, K Háječku, U Vodárny, Pažoutova, Janotova, Miltnerova, Havelkova, Šobrovna, 

Úterý:

Nádoby 110 l, pytle:

Podskalí, Karlova, Velké nám., Jungmannova, L. Janáčka, Drlíčov, F. Šrámka, Bakaláře, Hradební, Heydukova, Ningrova, Alšovo nám., Soukenická, Smetanova, Havlíčkovo nám., Nerudova, Budovatelská, Šobrova, Heritesova, Sovova, Preslova, Klostermannova, Raisova, Baarova, Lipová alej, Na Pakšovce, Švantlova, Sadová, Za Šarlákem, Sedláčkova, Za Pazdernou, Smetanovo nám. Na Spravedlnosti, Denisova, Erbenova, Alšova, Jiráskovo nám., Nábřeží 1. máje, Stroupežnického, Otavská, Dobrovského, Šafaříkova, Na Houpačkách, Lázeňská, Vrcovická.

Nádoby 1100 l (kontejnery):

Soukenická, Truhlářská, třída Přátelství, Smrkovická, Pivovarská, Švantlova, Lipová alej, Budovatelská, Šobrova, Harantova, Dr. M. Horákové, 17. listopadu, Preslova, Nádražní, J. Malého, Jiřího Srnky, O. Jeremiáše, Kollárova (nad Fin. úřadem), Erbenova, Za Pazdernou, Smetanovo nám., Otavská, Nábřeží 1. máje. 

Středa:

Nádoby 110 l, pytle:

U Malířských, U Vodáka, U Honzička, Flekačky, U Hřebčince, Semice - K Píseckým Horám, Obecní, Jana Cimbury, Na Staré silnici, Na Stráni, Na Draha, K Peckám, Ke Křížku, Nový dvůr -Topolová, K Myslivně, Ke Katovně, Třešňová, Ke Zbrojnici, Hlinivka, Bajzova, U Ovčína, Smrkovice - Semická, Teplárenská, Na Nové, Na Návsi, U Školy, Salátová, Novodvorská, K Hůrkám, Na Boubín, U Rybníčka, Šibánky, Polní, Za Humny, K Putimi, Kollárova, Táborská, Mirové náměstí, Harantova, Jeronýmova, Za Nádražím, Putimská Vysoká, Dolní, V Zátiší, Lomená, Boční, Šumavská, Na Podkově.

Nádoby 1100l (kontejnery):

Táborská, Kollárova, Dvořákova, Čechova, Jablonského, Na Pěníku, Vinařického, Na Stínadlech, Přemyslova, Třebízského. 

Čtvrtek:

Nádoby 110 l (pytle):

Burketova, Lesnická, Vinická, Václavské náměstí, Krátká, U Papírny, Na Vinici, Křesomyslova, Nezamyslova, Horymírova, Libušina, Mnatova, Vnislavova, Krokova, Vojenova, Neklanova, Hostivítova, Strakonická, Vratislavova, Příčná, Zátavské nábřeží, Bořivojova, Václavská, Na Rozhledně, K Lipám, U Potůčku, Ouzká, Družstevní, Hůrka, Kaštanovka, Hradiště, K Vápenici, K Háječku, Zahradní, Karla Boromejského, Ke Střelnici, U Hradišťského lesa, Na Ryšavce, Pod Školkou, V Lukách, Okružní, Spojovací, V Oudolí, Nová, Na Rozmezí, Na Pahorku, U Vodárny, U Smetáka.

Nádoby 1100l (kontejnery):

Velké náměstí, Soukenická, 17. listopadu (od Harantovy dolů), Za Gymnáziem, Topělecká, Dvořákova, V Portyči, Čechova, Jablonského, Na Pěníku, Vinařického, Na Stínadlech, Třebízského, Přemyslova, Krokova, Vojenova, Hostivítova, Hradišťská, Na Rozhledně, K Lipám, U Potůčku, Ouzká, Družstevní, Hůrka, Kaštanovka, Hradiště, K Vápenici, K Háječku, Zahradní, Karla Boromejského, Ke Střelnici, U Hradišťského lesa, Na Ryšavce, Pod Školkou, V Lukách, Okružní, Spojovací, V Oudolí, Nová, Na Rozmezí, Na Pahorku, U Vodárny, U Smetáka 

Pátek:

Nádoby 110 l (pytle):

Nádražní, Zeyerova, Karla Čapka, U Obory, Rokycanova, Roháčova, Rašínova, Boženy Němcové, Legionářská, Holečkova, 17. listopadu, Dr. Milady Horákové, Zborovská, Šobrova, Otakara Jeremiáše, Máchova, Jaromíra Malého, Václava Kršky, Lesní, Na Trubách, Jiřího Srnky, Jana Mukařovského, Jana Čarka, Richarda Weinera.

Nádoby 1100l (kontejnery):

Harantova,Otakara Jeremiáše, Jaromíra Malého, Jiřího Srnky, Jana Mukařovského, Jana Čarka, Richarda Weinera, Táborská, Kollárova (nad Fin. úřadem), Kollárova, Erbenova, Pažoutova, Janotova, Miltnerova, Havelkova, Šobrova, Za Pazdernou, Smetanovo nám., Otavská, nábř. 1. máje, Topělecká, Dvořákova, Jablonského, Na Pěníku, Vinařického, Na Stínadlech, Třebízského, Přemyslova, Budovatelská, Šobrova, Harantova, Dr. M. Horákové, 17. listopadu, Nádražní, Truhlářská, třída Přátelství, Smrkovická, Pivovarská, Švantlova, Lipová alej, Preslova, Tyršova.

V současné době nejsou vyloučené změny v uvedeném harmonogramu a to v případě, že dojde k nepředpokládaným skutečnostem.

print Formát pro tisk