Nabídka služeb
Veřejné bruslení
Jednotné vstupné 30,-Kč/ osobu včetně doprovodu bez bruslí.
SO26.9.202017:00


Plán využití ledové plochy
Veřejné bruslení pro seniory
Vstupné zdarma
NE27.9.202008:30
Plavecký stadion
Kategorie: Aktuality, Zimní stadion

Zimní stadion v Písku hostil hokejové kempy

Letošní provoz zimního stadionu začal jako již tradičně velmi brzy.

Již začátkem července zde proběhl brankářský kemp Goalie Academy vedený známým brankářem Romanem Višňákem, za účasti Jiřího Holečka. Další v pořadí byla hokejová škola NOMAK pana Novotného, která využívala ledovou plochu necelé dva týdny. Současně s nimi probíhal také kemp pana Svitáka. V posledním červencovém týdnu nastoupil na led kemp pana Všetečky SOUTH STAR. Za zmínku však stojí i každoroční návštěva německých amatérských hokejistů, jako jsou např. SEEATE, GELSENKIRCHEN či POLHEIM.
V současné chvíli zde probíhá soustředění francouzského týmu BRIANCON, který sehraje nejen s domácím ,,A" teamem několik přípravných utkání.
Horkou novinkou letošního roku pro všechny hokejové příznivce jistě bude výměna mantinelů včetně záchytných sítí. Nové mantinely od firmy HOKEJ-SPORT mají vyšší a silnější bezpečnostní skla bez dělících sloupků, což zvyšuje komfort a bezpečí návštěvníků i hráčů. Novinek se dočkala nejen ledová plocha, ale i jedno ze sociálních zařízení, které se podařilo kompletně zrekonstruovat.
Dále jsme vlastními silami položili nový gumový povrch, jak na střídačkách u ledové plochy, tak i v celé chodbě určené pro hostující týmy. Za zmínku stojí i výměna dveří z chodby k ledové ploše. Další a jistě ne poslední novinkou je dobře čitelný monitor, na kterém je zobrazen aktuální rozpis ledové plochy. Umístěn je v chodbě u vstupu k ledařům.
Všechny investice a opravy bylo možno uskutečnit na základě finanční podpory města Písku.

print Formát pro tisk