Nabídka služeb
Veřejné bruslení
Jednotné vstupné 25,-Kč/ osobu včetně doprovodu bez bruslí. Veřejné bruslení trvá 90 minut.

Plán využití ledové plochy
Veřejné bruslení pro seniory
Vstupné zdarma
Plavecký stadion
Kategorie: Aktuality

Zahradníci MS Písek sázeli stromy s dětmi ze základních škol

Zahradníci MS Písek sázeli stromy s dětmi ze základních školVýsadba stromů s dětmi probíhala v několika lokalitách města...

V rámci akce Zasaďmě Česko bylo ve spolupráci se základními školami vysazeno 21 nových stromů. Iniciativu sázení stromů s dětmi ve školním věku vyvinulo sdružení Voda a zeleň v Písku. Město Písek celou akci finančně podpořilo a děti spolu se zahradníky městských služeb mohly vysázet nové stromy do města. Akce se zúčastnily základní školy T.G.Masaryka, Jana Husa, Cesta a Svobodná. Stromy byly vysazeny v lokalitách Pod Šobrovnou, u sídliště Jih, okolo cyklostezky u Městského sportovního areálu a v parku na Václavském náměstí. Děti si všechny vysazené stromy pojmenovaly a slíbily v rámci jejich možností i následnou péči.  

print Formát pro tisk