Nabídka služeb
Veřejné bruslení
Jednotné vstupné 25,-Kč/ osobu včetně doprovodu bez bruslí.
NE25.3.201815:00
Plán využití ledové plochy
Veřejné bruslení pro seniory
Vstupné zdarma
Plavecký stadion
Kategorie: Aktuality

Zahradníci Městských služeb Písek dokončili sadové úpravy na plovárně u Sv.Václava

 Zahradníci Městských služeb Písek dokončili sadové úpravy na plovárně u Sv.VáclavaII.etapa rekonstrukce plovárny u Sv.Václava finišuje...

V rámci II. etapy rekonstrukce plovárny u Sv.Václava proběhlo mnoho změn. A dotkly se významně také zeleně. Svahy, které byly vytvořeny ze dvou stran nového bazénu a u nově vystavěné náplavky u řeky, osázeli zahradníci Městských služeb půdopokryvnými dřevinami skalníků a jalovců, které ještě doplnili o nízký živý plot z ptačího zobu. Protože se termín otevření rekonstruované části plovárny nezadržitelně blížil a původně plánovaný vysévaný trávník by na několik týdnů nemohl nabídnout komfort a pohodlí návštěvníkům při odpočinku a relaxu, bylo rozhodnuto o pokládce již předpěstovaného trávníku. 450 m2 travnatých koberců položili zahradníci za jediný den.

print Formát pro tisk