Nabídka služeb
Veřejné bruslení
Jednotné vstupné 25,-Kč/ osobu včetně doprovodu bez bruslí.
NE25.3.201815:00
Plán využití ledové plochy
Veřejné bruslení pro seniory
Vstupné zdarma
Plavecký stadion
Kategorie: Aktuality, Plavecký stadion

Zahájení prodeje kabinek na plovárně u Václava

Zahájení prodeje kabinek na plovárně u Václava

Návštěvníci plovárny, kteří používají kabinku již více sezón, budou mít opět možnost si ji přednostně koupit na pokladně plaveckého stadionu v časech jeho provozní doby, a to ve dnech od 18.4.2017 do 11.5.2017. Zbylé kabinky si zájemci budou moci koupit po otevření plovárny na její pokladně.

Pronájem kabinky obsahující nově i permanentní vstupenku a další permanentky je možné zakoupit dle aktuálního ceníku http://www.ms-pisek.cz/plavecka-zarizeni.

Předpokládaný termín zahájení letní sezóny je od pondělí 15.5. 2017. Potvrzení popř. upřesnění uvedeného termínu uvedeme v závislosti na vývoji stavebního díla „Regenerace plovárny u Václava – II. etapa“, které v současné době na plovárně u Václava probíhá. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaší návštěvu.

 

print Formát pro tisk