Nabídka služeb
Veřejné bruslení
Jednotné vstupné 25,-Kč/ osobu včetně doprovodu bez bruslí.
SO23.3.201914:00
Veřejné bruslení trvá 90 minut.

Plán využití ledové plochy
Veřejné bruslení pro seniory
Vstupné zdarma
SO23.3.201907:50
Plavecký stadion
Kategorie: Aktuality

Za parkování na Velkém náměstí budeme moci platit bezhotovostně

Za parkování na Velkém náměstí budeme moci platit bezhotovostně

Od dubna budou na Velkém náměstí v provozu dva nové automaty k výběru poplatků za parkování. Za parkování na Velkém náměstí lze zatím platit jen mincemi, nově řidiči budou moci zaplatit bankovkami nebo platebními kartami. Parkování na Velkém náměstí je zpoplatněno denně od 8-18 hodin. Sazby za parkování najdete na webu Městských služeb https://www.ms-pisek.cz/placena-parkoviste

print Formát pro tisk