Nabídka služeb
Veřejné bruslení
Jednotné vstupné 25,-Kč/ osobu včetně doprovodu bez bruslí.
NE16.2.202010:00
SO22.2.202010:00
NE1.3.202013:30
Veřejné bruslení trvá 90 minut.

Plán využití ledové plochy
Veřejné bruslení pro seniory
Vstupné zdarma
SO29.2.202007:50
Plavecký stadion
Kategorie: Aktuality, Městská zeleň

Větrná bouře páchala rozsáhlé škody

Větrná bouře páchala rozsáhlé škody V noci z úterý na středu se přes Písek přehnala bouře , která za sebou nechala polámané stromy a větve, vyvrácené lampy veřejného osvětlení a velmi znečištěné komunikace a chodníky.

Městské služby Písek  začaly odstraňovat škody hned ve středu ráno a budou pokračovat po celém území města a městských obcích v dalších dnech i v příštím týdnu. Postupně odstraní havarijní stromy, které stále ohrožují bezpečnost občanů a poté odklidí a rozmanipulují popadané větve i celé stromy. Vzhledem k velkému znečištění  komunikací i chodníků proběhne blokové čištění komunikací.


Fotogalerie

print Formát pro tisk