Kvalitní služby městu i občanům
Kategorie: Aktuality, Veřejná WC

VEŘEJNÉ WC NA LESNÍM HŘBITOVĚ OTEVŘENO OD 6.00 - 14.30 hod.

VEŘEJNÉ WC NA LESNÍM HŘBITOVĚ OTEVŘENO OD 6.00 - 14.30 hod. Veřejné wc na Lesním hřbitově je otevřené od 4.11.2013 pouze v pracovní dobu zaměstnanců Lesního hřbitova a to od pondělí do pátku od 6:00 – 14:30.

Po pracovní době a o víkendech je wc uzamčeno. Bohužel jsme byli nuceni přistoupit k tomuto radikálnějšímu řešení vzhledem ke stále častějším a rozsáhlejším škodám v prostorách wc, kdy docházelo k opakované  devastaci a znečištění ( rozbití odpadkových košů, vysypání a rozházení  použitých ubrousků po podlaze, ucpání záchodků velkým množstvím ubrousků, které jsou určené na utírání rukou, močení mimo mušle, krádeže taoletních papírů ze zásobníků  a wc gelů ze záchodových mís atd.)
Je nám samozřejmě velmi líto těch ,,slušnějších” občanů, kteří zbytečně doplácí na spoluobčany, kteří pravidelně ničí tyto prostory a zanechávají zde nepořádek, proto jsme toto rozhodnutí velmi dlouho zvažovali.
Ale  situace začala být neúnosná pro zaměstnance i širokou veřejnost, kdy se na kancelář Lesního hřbitova začali obracet návštěvníci, že wc je neudržované. Zde jim bylo vysvětlováno, že tyto prostory jsou uklízené každé ráno, avšak bojovat proti vandalům je velmi těžké a museli jsme proto  danou věc již nějakým způsobem vyřešit.

print Formát pro tisk