Kvalitní služby městu i občanům
Kategorie: Aktuality, Veřejná WC

Veřejná WC ve městě Písku

Veřejná WC ve městě Písku

Společnost Veřejné služby Písek s.r.o. v současné době provozuje ve městě Písku čtyři veřejná WC. Tato WC jsou umístěna na nádvoří muzea radnice, v Palackého sadech, na Výstavišti a Bakalářích (fotogalerie: https://www.ms-pisek.cz/verejna-wc). Všechny provozovny jsou bezbariérové a s obsluhou.

Od 1.5. 2018 byl pravidelný provoz WC upraven tak, aby maximálně vyhověl potřebám veřejnosti. V době pořádání píseckých kulturních akcí je provoz individuálně těmto akcím přizpůsoben. „Symbolické“ ceny za použití WC zůstaly zachovány (pisoár 2,-Kč a kabinka 5,- Kč). Provozovatel se také zaměřil na informovanost veřejnosti o umístění a provozní době jednotlivých WC tím, že na každou provozovnu umístil informaci o provozní době ostatních WC. Součástí této formy komunikace je i umístěná tabulka s graficky zpracovaným navigačním systémem. Provozovny jsou od sebe vzdáleny cca 1-5 min. chůze. Provozní ztrátu hradí město Písek.

 

print Formát pro tisk