Nabídka služeb
Veřejné bruslení
Jednotné vstupné 25,-Kč/ osobu včetně doprovodu bez bruslí. Veřejné bruslení trvá 90 minut.

Plán využití ledové plochy
Veřejné bruslení pro seniory
Vstupné zdarma
Plavecký stadion
Kategorie: Aktuality

Velké náměstí v Písku zdobí 12m vysoká douglaska

Velké náměstí v Písku zdobí 12m vysoká douglaskaMěstské služby Písek s.r.o. zajistily instalaci vánočního stromu pro město Písek...

V pravé poledne byl na písecké náměstí dovezen vánoční strom. Dvanácti metrová douglaska tisolistá z Hradiště rostla na zahradě rodiny Zemanových zhruba 40 let. Komplikovaný převoz stromu po trase Hradiště - Kestřany - Dobev - Písek se podařilo zvládnout bez větších komplikací a chvilku po dvanácté hodině dopolední mohl autojeřáb pana Neubauera strom usadit na Velkém náměstí v Písku. Ten budou nyní zdobit pracovníci Městských služeb Písek a strom se slavnostně rozzáří v neděli 2. prosince v 16h. 

print Formát pro tisk