Kvalitní služby městu i občanům
Kategorie: Aktuality

Vánoční strom má už také Písek

Vánoční strom má už také PísekNezvykle úzký smrk bude letos zdobit písecké náměstí...

Původně dvacet metrů vysoký a nezvykle úzký stříbrný smrk byl nainstalován na Velkém náměstí v Písku. Městu jej darovala ze svého pozemku rodina s ulice Jiřího Srnky. Podle slov majitele bylo smrku více než 30 let. Pracovníci veřejné zeleně strom odkáceli, upravili na potřebnou výšku a za pomocí autojeřábu pana Neubauera a vozidla Prácheňské lesní a dřevařské společnosti  převezli a nainstalovali na Velké náměstí v Písku. Celá akce včetně převozu za asistence městské policie proběhla zcela hladce a Písek se tak může těšit z velmi elegantního stříbrného smrku. Elektrikáři městských služeb strom v dalších dnech nazdobí a v první adventní neděli 28.11. také rozsvítí. 

print Formát pro tisk