Kvalitní služby městu i občanům
Kategorie: Aktuality, Komunikace

V červnu proběhla obnova vodorovného dopravního značení

V červnu proběhla obnova vodorovného dopravního značení V průběhu měsíce června probíhala na vybraných parkovištích a křižovatkách obnova vodorovného dopravního značení.

Největší rozsah obnovy parkovišť probíhal v centru města a to na Velkém nám., Alšově nám. a v Jugmannově ulici. Obnova značení probíhala na parkovištích v ul. Smrkovická, třídě Přátelství, Jablonského, Na Pěníku, Vinařického a Ke Střelnici.

Dále jsme obnovili přechody a řadící pruhy v ul. nábřeží 1.máje, Sedláčkova, Mírové nám., Hradišťská. Kompletní obnova značení proběhla v ul. Budějovická mezi kruhovými objezdy, v ul. Nádražní u autobusového nádraží, v Hradišťské ul. u nákupní zóny. V ul. U Hřebčince bylo zhotoveno nové vodorovné dopravní značení dle projektu odboru dopravy.

V průběhu července se chystají na komunikaci obnovy symbolů „Pozor děti!“ u základní školy T.G. Masaryka, nový řadící pruh v křiž. Na Trubách x Zborovská a nový pruh pro cyklisty v ul. V Lukách.  

print Formát pro tisk