Kvalitní služby městu i občanům
Kategorie: Aktuality, Plavecký stadion

Uzavření provozu plaveckého stadionu a prodloužení ročních a vstupových permanentek

Z důvodu výměny vzduchotechnických jednotek bude plavecký stadion v období letních prázdnin uzavřen. Provoz plaveckého stadionu bude ukončen 30.6.2023 a předpokládaný termín opětovného zahájení provozu je 1.9.2023.

Prodloužení platnosti ročních a vstupových permanentek

Pro držitele roční permanentky

Platnost roční permanentky bude o dobu uzavření plaveckého stadionu prodloužena pouze u permanentky, kterou její držitel odevzdá do 30.6.2023 na pokladnu Plaveckého stadionu v Písku. Permanentku s prodlouženou platností si její držitel opět vyzvedne na pokladně plaveckého stadionu od následného zahájení provozu. U neodevzdaných permanentek se předpokládá, že je jejich držitel využívá ke vstupům na plovárně u Václava a jejich platnost se prodlužovat nebude!

Pro držitele vstupové permanentky

Platnost vstupové permanentky bude o dobu uzavření plaveckého stadionu samozřejmě prodloužena.

print Formát pro tisk