Nabídka služeb
Veřejné bruslení
Jednotné vstupné 25,-Kč/ osobu včetně doprovodu bez bruslí.
NE1.3.202013:30
Veřejné bruslení trvá 90 minut.

Plán využití ledové plochy
Veřejné bruslení pro seniory
Vstupné zdarma
SO29.2.202007:50
Plavecký stadion
Kategorie: Aktuality, Veřejné osvětlení

SVÍTÍ V ULICI PŘES DEN VEŘEJNÉ OSVĚTLENÍ ? NEJDE O PORUCHU, ALE O OPRAVU A ÚDRŽBU

Pracovníci Městských služeb Písek s.r.o. provádějí běžné opravy a údržbu veřejného osvětlení.

Běžné opravy a údržba veřejného osvětlení se provádějí za denního světla. Jelikož je odběrné místo velké, svítí třeba najednou i lampy v několika ulicích. Nejedná se tedy o žádné poruchy či špatné nastavení. Při těchto běžných opravách veřejného osvětlení v žádném případě nedochází k bezproudí ani k jiným omezením v domácnostech.

print Formát pro tisk