Nabídka služeb
Veřejné bruslení
Jednotné vstupné 25,-Kč/ osobu včetně doprovodu bez bruslí.
SO29.9.201814:00
Plán využití ledové plochy
Veřejné bruslení pro seniory
Vstupné zdarma
Plavecký stadion
Kategorie: Aktuality

Sečení travnatých ploch a sběr listí 9.10. - 15.10.2017

Sečení travnatých ploch a sběr listí 9.10. - 15.10.2017Městské služby Písek s.r.o sečou trávu a odklízejí spadané listí ve městě...

V uplynulém týdnu jsme již zahájili sběr a úklid listí v městských parcích. První vrstva spadaného listí byla odklizena v Palackého sadech, v parcích na Mírovém náměstí, Na Sadech, v lesoparku Na Trubách a v ulici Lipová alej. V týdnu od 9.10.2017 budeme také pokračovat v sečení travnatých ploch a to na sídlišti Portyč, kde provedeme již šestou seč letošní sezóny. Sekat tráva se bude také v obci Smrkovice a traktor s cepovou hlavou bude vysíkat krajnice a stoky kolem staré komunikace z Písku na Nový Dvůr, v obci N.Dvůr, na Putimské Vysoké a na Hradišti. Sběr listí bude dále pokračovat ve všech městských parcích i v historickém centru města.

print Formát pro tisk