Nabídka služeb
Veřejné bruslení
Jednotné vstupné 30,-Kč/ osobu včetně doprovodu bez bruslí.

Plán využití ledové plochy
Veřejné bruslení pro seniory
Vstupné zdarma
Plavecký stadion
Kategorie: Aktuality

Sečení travnatých ploch - 8.6. - 14.6.2020

Sečení travnatých ploch - 8.6. - 14.6.2020Městské služby Písek s.r.o. sečou a odklízejí trávu ve městě...

V týdnu od 8.6.2020 budeme pokračovat v sečení travnatých ploch na sídlišti Jih, Za Pazdernou, na Smetanově náměstí, Jiráskově nábřeží, v parcích Palackého sady, Mírové náměstí, Na Sadech a Pakšovka,  v hradebním příkopu Na Parkánech, v ulicích Sadová, Hradišťská, Pivovarská, Švantlova, Lipová alej, Klostermannova, Baarova a u památníku U Hřebčince. Druhou letošní seč také začneme v obci Semice. Průběh sečení trávy mohou ovlivnit jak klimatické podmínky, tak i aktuální stav travnatých ploch v jednotlivých lokalitách.

print Formát pro tisk