Nabídka služeb
Veřejné bruslení
Jednotné vstupné 25,-Kč/ osobu včetně doprovodu bez bruslí.
SO24.8.201914:00
Veřejné bruslení trvá 90 minut.

Plán využití ledové plochy
Veřejné bruslení pro seniory
Vstupné zdarma
Plavecký stadion
Kategorie: Aktuality

Sečení travnatých ploch - 8.10. - 14.10.2018

Sečení travnatých ploch - 8.10. - 14.10.2018Městské služby Písek s.r.o sečou a odklízejí trávu ve městě...

V týdnu od 8.10.2018 budeme sekat a odklízet trávu v lesoparku Na Trubách, na síldlišti Logry, v ulicích Václava Kršky, Otakara Jeremiáše, Jaromíra Malého, Máchova, Táborská, Sedláčkova a také na sídlišti Za Kapličkou. Začneme také se sběrem listí a to na konci týdne, kdy uklidíme již spadané listí v Plackého sadech a v pietním parku Sv.Trojice. Traktor s cepovou hlavou a svahová sekačka budou pokračovat v sečení na průmyslové zóně. Průběh sečení trávy mohou ovlivnit jak klimatické podmínky, tak i stav travnatých ploch.

print Formát pro tisk