Nabídka služeb
Veřejné bruslení
Jednotné vstupné 30,-Kč/ osobu včetně doprovodu bez bruslí.
SO26.9.202017:00


Plán využití ledové plochy
Veřejné bruslení pro seniory
Vstupné zdarma
NE27.9.202008:30
Plavecký stadion
Kategorie: Aktuality

Sečení travnatých ploch - 7.9. - 13.9.2020

Sečení travnatých ploch - 7.9. - 13.9.2020Městské služby Písek s.r.o. sečou a odklízejí trávu ve městě...

V týdnu od 7.9.2020 budeme pokračovat v sečení travnatých ploch v parcích Pakšovka a  Na Sadech, v ulicích Hradišťská, Švantlova, Pivovarská, Sadová, Klostermannova, Baarova, Lipová alej, v obci Nový Dvůr a půjde-li vše hladce tak začneme další seč na sídlišti Hradiště. Při této seči již budeme sekat také vytvořené mozaiky, ve kterých jsou rostliny již z 90% odkvetlé i zaschlé a strniště po posečení tak ještě dostane šanci se do konce letošního vegetačního období zazelenat a znovu obrůst. Průběh sečení trávy mohou ovlivnit jak klimatické podmínky, tak i aktuální stav travnatých ploch v jednotlivých lokalitách. 

print Formát pro tisk