Kvalitní služby městu i občanům
Kategorie: Aktuality

Sečení travnatých ploch - 7.9. - 13.9.2020

Sečení travnatých ploch - 7.9. - 13.9.2020Městské služby Písek s.r.o. sečou a odklízejí trávu ve městě...

V týdnu od 7.9.2020 budeme pokračovat v sečení travnatých ploch v parcích Pakšovka a  Na Sadech, v ulicích Hradišťská, Švantlova, Pivovarská, Sadová, Klostermannova, Baarova, Lipová alej, v obci Nový Dvůr a půjde-li vše hladce tak začneme další seč na sídlišti Hradiště. Při této seči již budeme sekat také vytvořené mozaiky, ve kterých jsou rostliny již z 90% odkvetlé i zaschlé a strniště po posečení tak ještě dostane šanci se do konce letošního vegetačního období zazelenat a znovu obrůst. Průběh sečení trávy mohou ovlivnit jak klimatické podmínky, tak i aktuální stav travnatých ploch v jednotlivých lokalitách. 

print Formát pro tisk