Nabídka služeb
Veřejné bruslení
Jednotné vstupné 25,-Kč/ osobu včetně doprovodu bez bruslí.
SO21.7.201815:00
NE29.7.201815:00
Plán využití ledové plochy
Veřejné bruslení pro seniory
Vstupné zdarma
Plavecký stadion
Kategorie: Aktuality

Sečení travnatých ploch 7.8. - 13.8.2017

Sečení travnatých ploch 7.8. - 13.8.2017Městské služby Písek s.r.o. sečou a odklízejí trávu ve městě...

V druhém srpnovém týdnu budeme pokračovat v sečení a úklidu trávy na sídlišti Za Kapličkou, na nábřeží 1.máje, v ulicích Janotova a Pažoutova, na Velkém i Alšově náměstí, na Bakalářích, v ulici Čechova a Otakara Ševčíka. Dokončíme také sečení v obci Semice a přesuneme se do Smrkovic. Traktor s cepovou hlavou poseče krajnice kolem komunikací na Flekačkách a na průmyslové zóně. Sečení travnatých ploch můžou ovlivnit klimatické podmínky i stav travnatých ploch.

 

print Formát pro tisk