Nabídka služeb
Veřejné bruslení
Jednotné vstupné 25,-Kč/ osobu včetně doprovodu bez bruslí.
SO26.1.201916:00
Plán využití ledové plochy
Veřejné bruslení pro seniory
Vstupné zdarma
SO26.1.201908:30
Plavecký stadion
Kategorie: Aktuality

Sečení travnatých ploch - 7.5. - 13.5.2018

Sečení travnatých ploch - 7.5. - 13.5.2018Městské služby Písek s.r.o. sečou a odklízejí trávu ve městě...

V druhém květnovém týdnu budeme sekat a odklízet trávu v Palackého sadech, na nábřeží mezi městskou elektrárnou a Novým mostem, i v Čechově ulici. Druhou seč sídlištní zeleně začneme na sídlištích Hradiště a Portyč, dále také V Oudolí, Na Hůrce, v Kaštanové aleji, v ulicích Okružní, V Lukách a Hradišťská. V sečení budeme také pokračovat v obci Smrkovice. Sečení trávy mohou ovlivnit jak klimatické podmínky, tak i stav travnatých ploch.

print Formát pro tisk