Nabídka služeb
Veřejné bruslení
Jednotné vstupné 25,-Kč/ osobu včetně doprovodu bez bruslí.
NE1.3.202013:30
Veřejné bruslení trvá 90 minut.

Plán využití ledové plochy
Veřejné bruslení pro seniory
Vstupné zdarma
SO29.2.202007:50
Plavecký stadion
Kategorie: Aktuality

Sečení travnatých ploch - 6.5.-12.5.2019

Sečení travnatých ploch - 6.5.-12.5.2019Městské služby Písek s.r.o. sečou a odklízejí trávu ve městě...

V týdnu od 6.5.2019 posečeme travnaté plochy na Výstavišti, v parku Svatá Trojice, na Alšově náměstí, na kruhových křižovatkách v obchodní ulici i u nádraží ČD, v ulicích Jaromíra Malého, Otakara Jeremiáše, Máchova, Václava Kršky, v lesoparku Na Trubách, na sídlišti Logry a v obci Nový Dvůr. Traktor s cepovou hlavou a svahová sekačka posečou břehy řeky Otavy v úseku od lávky přes městský ostrov až po Nový most a to po obou stranách. Dále pak začnou mulčovat plochy na průmyslové zóně. Průběh sečení trávy ovlivňuje aktuální stav travnatých ploch a růst trávy v jednotlivých lokalitách a také klimatické podmínky.

print Formát pro tisk