Nabídka služeb
Veřejné bruslení
Jednotné vstupné 25,-Kč/ osobu včetně doprovodu bez bruslí.
NE25.3.201815:00
Plán využití ledové plochy
Veřejné bruslení pro seniory
Vstupné zdarma
Plavecký stadion
Kategorie: Aktuality

Sečení travnatých ploch 5.6. - 11.6.2017

Sečení travnatých ploch 5.6. - 11.6.2017Městské služby Písek s.r.o. sečou a odklízejí trávu ve městě...

Druhý červnový týden bude co se zeleně týče ve znamení příprav na městské slavnosti. Proto se bude sekat a odklízet tráva především v historickém centru města. Posečeny budou Palackého sady, Velké a Alšovo náměstí, Bakaláře, nábřeží mezi Novým a Kamenným mostem, pod Sladovnou a také plochy v okolí Finančního úřadu, Kulturního domu i na Městském ostrově. Dosečeme také sídliště Logry i obec Smrkovice a zahájíme již třetí seč sídlištní zeleně letošní sezóny  a to na sídlišti Jih. Po třetí bude posekána také tráva v ulicích Hradišťská, Švantlova, Pivovarská, Klostermannova, Baarova, Nádražní, Otakara Ševčíka v parku Na Sadech, v Lipové aleji a na Pakšovce. Sečení trávy mohou ovlivnit klimatické podmínky i stav travnatých ploch.

print Formát pro tisk