Nabídka služeb
Veřejné bruslení
Jednotné vstupné 25,-Kč/ osobu včetně doprovodu bez bruslí. Veřejné bruslení trvá 90 minut.

Plán využití ledové plochy
Veřejné bruslení pro seniory
Vstupné zdarma
Plavecký stadion
Kategorie: Aktuality

Sečení travnatých ploch - 4.6. - 10.6.2018

Sečení travnatých ploch - 4.6. - 10.6.2018Městské služby Písek s.r.o. sečou a odklízejí trávu ve městě...

V prvním červnovém týdnu se nám nad původní plán podařilo začít třetí seč sídlištní zeleně v letošní sezóně na sídlišti Hradiště, Na Hůrce, V Oudolí a v ulicích V Lukách, Okružní a Kaštanová alej. Druhý červnový týden bude především ve znamení příprav zeleně v centru města na písecké slavnosti a tak posečeme Palackého sady, Velké i Alšovo náměstí, pod Sladovnou, břehy Otavy v úseku od městské elektrárny po Nový most, od Kamenného mostu po lávku přes Městský ostrov, nábřeží před Kulturním domem včetně jeho zahrady, ulici Čechovu, Jeronýmovu, Prokopovu, Komenského, Výsatviště, park Sv.Trojice a pokud vše půjde hladce, tak začneme další seč na sídlišti Portyč, v ulicích Hradišťská, Zeyerova, Čapkova, Heritesova, Preslova, Sovova a Švantlův Dvůr. Traktory s cepovými hlavami budou sekat travnaté plochy na průmyslové zóně. Průběh sečení trávy mohou ovlivnit jak klimatické podmínky, tak i stav travnatých ploch.

print Formát pro tisk