Kvalitní služby městu i občanům
Kategorie: Aktuality

Sečení travnatých ploch - 30.8..-5.9.2021

Sečení travnatých ploch - 30.8..-5.9.2021Městské služby Písek s.r.o. sečou a odklízejí trávu ve městě...

V uplynulém týdnu počasí sečení trávy příliš nepřálo. Proto se nám nepodařilo posekat všechny původně naplánované lokality. A tak v týdnu od 30.8.2021 budeme pokračovat v sečení travnatých ploch na Jiráskově nábřeží, Smetanově náměstí, Za Pazdernou, v ulicích Švantlova, Pivovarská, Zeyerova, Heritesova, Sovova, Preslova, Čapkova, Na Spravedlnosti, Denisova, Táborská, ve vnitroblocích ulice Erbenova, v parcích Mírové i Husovo náměstí a pokud vše půjde dle plánu, tak také na sídlištích Za Kapličkou a Logry. Další seč bude dokončena v obci Semice. Traktor s cepovou hlavou i samochodný mulčovač budou sekat plochy na průmyslové zóně. Průběh sečení trávy mohou ovlivnit jak klimatické podmínky , tak také aktuální stav travnatých ploch v jednotlivých lokalitách.

print Formát pro tisk