Nabídka služeb
Veřejné bruslení
Jednotné vstupné 25,-Kč/ osobu včetně doprovodu bez bruslí. Veřejné bruslení trvá 90 minut.

Plán využití ledové plochy
Veřejné bruslení pro seniory
Vstupné zdarma
Plavecký stadion
Kategorie: Aktuality

Sečení travnatých ploch - 3.9. - 9.9.2018

Sečení travnatých ploch - 3.9. - 9.9.2018Městské služby Písek s.r.o. sečou a odklízejí trávu ve městě...

V prvním záříjovém týdnu dosečeme Pakšovku, ulice Nádražní i Otakara Ševčíka a přesuneme se na sídliště Jih. Pro Dny evropského dědictví bude posečena tráva na vojenském hřbitově v Čížovské ulici a pro Slavnosti piva připravíme zeleň v Palackého sadech. Sečení bude také pokračovat v obci Semice. Průběh sečení travnatých ploch mohou ovlivnit jak klimatické podmínky, tak i stav travnatých ploch.

print Formát pro tisk