Nabídka služeb
Veřejné bruslení
Jednotné vstupné 25,-Kč/ osobu včetně doprovodu bez bruslí. Veřejné bruslení trvá 90 minut.

Plán využití ledové plochy
Veřejné bruslení pro seniory
Vstupné zdarma
Plavecký stadion
Kategorie: Aktuality

Sečení travnatých ploch - 3.6. - 9.6.2019

Sečení travnatých ploch - 3.6. - 9.6.2019Městské služby Písek s.r.o. sečou a odklízejí trávu ve městě...

První červnový týden bude co se týče sečení travnatých ploch ve znamení příprav historického centra na městské slavnosti. A proto posečeme a odklidíme trávu v Palackého sadech, na nábřeží mezi Kamenným a Novým mostem, pod Sladovnou, na Výsatvišti, v parku Sv.Trojice, na Velkém i Alšově náměstí a na prostrantsví před OD Racek. Dále budeme pokračovat na sídlišti Jih, Za Pazdernou, v ulicích Na Spravedlnosti, Klostermanova, Baarova, Raisova, Pivovarská, Hradišťská, Švantlova, Sadová a v parcích Na Sadech, Smetanovo náměstí, Mírové náměstí. V sečení trávy budeme pokračovat také v obci Semice. Nadále přizpůsobujeme sečení trávy aktuálním klimatickým podmínkám i stavu travnatých ploch v jednotlivých lokalitách.

 

print Formát pro tisk