Nabídka služeb
Veřejné bruslení
Jednotné vstupné 25,-Kč/ osobu včetně doprovodu bez bruslí. Veřejné bruslení trvá 90 minut.

Plán využití ledové plochy
Veřejné bruslení pro seniory
Vstupné zdarma
Plavecký stadion
Kategorie: Aktuality

Sečení travnatých ploch - 29.6. - 5.7.2020

Sečení travnatých ploch - 29.6. - 5.7.2020Městské služby Písek s.r.o. sečou a odklízejí trávu ve městě...

V týdnu od 29.6.2020 dokončíme seč na sídlišti Dr.M.Horákové, budeme pokračovat Za Kapličkou, v ulicích Zeyerova, Heritesova, Preslova, Sovova, Karla Čapka, dále také na Výstavišti a v parku Sv.Trojice. Posečeny budou také Bakaláře a další seč bude pokračovat v obci Semice. Traktor s cepovou hlavou vyseče stoky a krajnice kolem komunikace z Písku do Semic. Průběh sečení trávy mohou ovlivnit jak klimatické podmínky, tak i aktuální stav travnatých ploch v jednotlivých lokalitách.

print Formát pro tisk