Nabídka služeb
Veřejné bruslení
Jednotné vstupné 25,-Kč/ osobu včetně doprovodu bez bruslí.
NE25.3.201815:00
Plán využití ledové plochy
Veřejné bruslení pro seniory
Vstupné zdarma
Plavecký stadion
Kategorie: Aktuality

Sečení travnatých ploch - 29.5. - 4.6.2017

Sečení travnatých ploch - 29.5. - 4.6.2017Městské služby Písek s.r.o. sečou a odklízejí trávu ve městě...

V týdnu od 29.5.2017 dosečeme travnaté plochy v ulicích Janotova a Pažoutova, Hůrka,  Okružní, V Oudolí, V Lukách, Kaštanová alej, Na Rozhledně a přesuneme se na sídliště Dr.M.Horákové, ke Sv.Václavu i na Jiráskovo nábřeží. Posečeny budou také travnaté plochy v ulicích Lázeňská, Boženy Němcové, Roháčova, Rokycanova, Rašínova, Holečkova, Legionářská, Na Spravedlnosti, Denisova a vnitrobloky ulic Erbenova a Kollárova. Sečení trávy můžou ovlivnit klimatické podmínky i stav travnatých ploch.

print Formát pro tisk