Nabídka služeb
Veřejné bruslení
Jednotné vstupné 25,-Kč/ osobu včetně doprovodu bez bruslí.
SO24.8.201914:00
Veřejné bruslení trvá 90 minut.

Plán využití ledové plochy
Veřejné bruslení pro seniory
Vstupné zdarma
Plavecký stadion
Kategorie: Aktuality

Sečení travnatých ploch - 29.4. - 5.5.2019

Sečení travnatých ploch - 29.4. - 5.5.2019Městské služby Písek s.r.o. sečou a odklízejí trávu ve městě...

V předmájovém týdnu budeme pokračovat v sečení trávy na sídlišti Jih, v ulicích Lipová alej, Baarova, Klostermanova, na Pakšovce. Také posečeme trávu v ulici Komenského  a vybrané plochy v Palackého sadech. Traktor s cepovou hlavou poseče krajnice a stoky kolem komunikace ulice Budějovická i kolem místní komunikace z Písku na Nový Dvůr. I nadále reagujeme na růst trávy v jednotlivých lokalitách a sečení trávy mu přizpůsobujeme. Sečení trávy mohou ovlivnit také klimatické podmínky.

print Formát pro tisk