Nabídka služeb
Veřejné bruslení
Jednotné vstupné 25,-Kč/ osobu včetně doprovodu bez bruslí. Veřejné bruslení trvá 90 minut.

Plán využití ledové plochy
Veřejné bruslení pro seniory
Vstupné zdarma
Plavecký stadion
Kategorie: Aktuality

Sečení travnatých ploch - 27.8. - 2.9.2018

Sečení travnatých ploch - 27.8. - 2.9.2018Městské služby Písek s.r.o. sečou a odklízejí trávu ve městě...

V posledním prázdninovém týdnu posečeme a odklidíme trávu v  ulicích Na Spravedlnosti a Denisova, ve vnitroblocích ulic Erbenova a Kollárova, na sídlišti Logry i v lesoparku Na Trubách, v ulicích Jaromíra Malého, Otakara Jeremiáše, Václava Kršky, Máchova, Zeyerova, Čapkova, Heritesova, Sovova, Preslova,Hradišťská, Pivovarská, Švantlova, Klostermanova, Baarova, Sadová, Lipová alej a v parcích Sv.Trojice, Na Sadech a Pakšovka. Posečen bude také hradební příkop Parkány a další seč bude provedena i v obci Semice. Průběh sečení trávy mohou ovlivnit jak klimatické podmínky, tak i stav travnatých ploch.

print Formát pro tisk