Nabídka služeb
Veřejné bruslení
Jednotné vstupné 25,-Kč/ osobu včetně doprovodu bez bruslí. Veřejné bruslení trvá 90 minut.

Plán využití ledové plochy
Veřejné bruslení pro seniory
Vstupné zdarma
Plavecký stadion
Kategorie: Aktuality

Sečení travnatých ploch - 27.4. - 3.5.2020

Sečení travnatých ploch - 27.4. - 3.5.2020Městské služby Písek s.r.o. sečou a odklízejí trávu ve městě...

V týdnu od 27.4.2020 budeme pokračovat v první letošní seči na sídlišti Dr.M.Horákové, v ulicích 17.listopadu, Rašínova, Roháčova, Boženy Němcové, Holečkova, Legionářská, Rokycanova a pokud vše pojde hladce , tak také v Pažoutově a Janotově ulici. Před sečení travnatých ploch posuzujeme aktuální stav ploch v jednotlivých lokalitách a sečení tomu přizpůsobujeme. Průběh a postup sečení mohou negativně ovlivnit klimatické podmínky. 

print Formát pro tisk