Nabídka služeb
Veřejné bruslení
Jednotné vstupné 30,-Kč/ osobu včetně doprovodu bez bruslí.

Plán využití ledové plochy
Veřejné bruslení pro seniory
Vstupné zdarma
Plavecký stadion
Kategorie: Aktuality

Sečení travnatých ploch - 25.5. - 31.5.2020

Sečení travnatých ploch - 25.5. - 31.5.2020Městské služby Písek s.r.o. sečou a odklízejí trávu ve městě...

V posledním květnovém týdnu budeme sekat a odklízet trávu na nábřeží 1.máje, na sídlišti Dr.M.Horákové, na Bakalářích i Alšově náměstí, v ulicích Komenského, Roháčova, Rokycanova, Boženy Němcové, Rašínova, Legionářská, Holečkova, Zeyerova, Preslova, Heritesova a Čapkova. Také posečeme park na Husově náměstí a v další seči budeme pokračovat v obci Smrkovice. Traktor s cepovou hlavou bude mulčovat plochy na průmyslové zóně. Průběh sečení trávy mohou ovlivnit jak klimatické podmínky , tak i aktuální stav travnatých v jednotlivých lokalitách.

print Formát pro tisk