Nabídka služeb
Veřejné bruslení
Jednotné vstupné 25,-Kč/ osobu včetně doprovodu bez bruslí.
SO24.8.201914:00
Veřejné bruslení trvá 90 minut.

Plán využití ledové plochy
Veřejné bruslení pro seniory
Vstupné zdarma
Plavecký stadion
Kategorie: Aktuality

Sečení travnatých ploch - 24.9. - 30.9.2018

Sečení travnatých ploch - 24.9. - 30.9.2018Městské služby Písek s.r.o. sečou a odklízejí trávu ve městě...

V posledním záříjovém týdnu posečeme trávu ve dvorech ulic Karla Čapka a Preslova, dále v ulicích Sadová, Pivovarská, Klostermannova, Baarova, Lipová alej, Nádražní, v parcích Na Sadech a Pakšovka a začneme sekat také na sídlišti Jih. Další seč bude provedena také v obci Nový Dvůr. Traktor s cepovou hlavou a samochodný mulčovač budou vysíkat krajnice a stoky kolem komunikací obce Smrkovice a ze Semic na Nový Dvůr. 

print Formát pro tisk