Nabídka služeb
Veřejné bruslení
Jednotné vstupné 25,-Kč/ osobu včetně doprovodu bez bruslí.
NE25.3.201815:00
Plán využití ledové plochy
Veřejné bruslení pro seniory
Vstupné zdarma
Plavecký stadion
Kategorie: Aktuality

Sečení travnatých ploch 24.7. - 30.7.2017

Sečení travnatých ploch 24.7. - 30.7.2017Městské služby Písek s.r.o. sečou a odklízejí trávu ve městě...

V posledním červencovém týdnu dokončíme třetí seč sídlištní a veřejné zeleně ve městě a to v lokalitách Za Pazdernou, v ulicích Na Spravedlnosti, Denisova a ve vnitroblocích ulic Erbenova a Kollárova. Čtvrtou seč pak provedeme na sídlišti Portyč, v ulicích Hradišťská, Pivovarská, Švantlova, Sadová, Klostermannova, Baarova, Lipová alej a na Pakšovce. Posečeny budou také parky na Mírovém náměstí a Na Sadech. Další seč bude také provedena v obci Semice. Traktor s mulčovací hlavou bude pokračovat v sečení travnatých ploch na průmyslové zóně. Průběh sečení trávy mohou ovlivnit klimatické podmínky i stav travnatých ploch. 

print Formát pro tisk