Nabídka služeb
Veřejné bruslení
Jednotné vstupné 25,-Kč/ osobu včetně doprovodu bez bruslí.
NE1.3.202013:30
Veřejné bruslení trvá 90 minut.

Plán využití ledové plochy
Veřejné bruslení pro seniory
Vstupné zdarma
SO29.2.202007:50
Plavecký stadion
Kategorie: Aktuality

Sečení travnatých ploch - 24.6. - 30.6.2019

Sečení travnatých ploch - 24.6. - 30.6.2019Městské služby Písek s.r.o. sečou a odklízejí trávu ve městě...

V posledním červnovém týdnu posečeme a odklidíme trávu na sídlištích Portyč a Za Kapličkou, ve vnitroblocích ulic Dvořákova, Zeyerova, Čapkova, Preslova, Heritesova, v ulicích Pražská a Sovova. Další seč bude také pokračovat v obci Smrkovice. Traktor s cepovou hlavou i svahová sekačka budou vysíkat krajnice kolem komunikací ve Smrkovicích a na Putimské Vysoké. Nadále reagujeme na aktuální klimatické podmínky i na momentální stav travnatých ploch v jednotlivých lokalitách. Sečení trávy tomu přizpůsobujeme. Provádíme také mozaikovou seč. Do současné doby byly vytvořeny mozaiky v ulicích Hradišťská, ve spodních částech sídlišť Hradiště a Logry, v Lipové aleji, na Pakšovce a také na Jiráskově nábřeží.    

print Formát pro tisk