Nabídka služeb
Veřejné bruslení
Jednotné vstupné 25,-Kč/ osobu včetně doprovodu bez bruslí.
NE25.3.201815:00
Plán využití ledové plochy
Veřejné bruslení pro seniory
Vstupné zdarma
Plavecký stadion
Kategorie: Aktuality

Sečení travnatých ploch 24.4.-30.4.2017

Sečení travnatých ploch 24.4.-30.4.2017Městské služby Písek s.r.o. sečou a odklízejí trávu ve městě...

Návrat zimního počasí výrazně ovlivnil sečení travnatých ploch a tak se nepodařilo v uplynulém týdnu posekat a odklidt trávu z původně naplánovaných lokalit městské zeleně. Pokud se počasí umoudří, máme v plánu dokončit první seč trávy na sídlišti Dr.M.Horákové, v ulicích B.Němcové, Holečkova, Rašínova, Rokycanova, Legionářská, 17.listopadu, Roháčova a pokračovat na sídlišti Hradiště, v ulicích Kaštanova, Hůrka, V Lukách, V Oudolí, Okružní, Spojovací, u Sv.Václava a ve vnitroblocích ulic Erbenova a Kollárova. Také se bude sekat a odklízet tráva v obci Smrkovice. 

print Formát pro tisk