Nabídka služeb
Veřejné bruslení
Jednotné vstupné 25,-Kč/ osobu včetně doprovodu bez bruslí. Veřejné bruslení trvá 90 minut.

Plán využití ledové plochy
Veřejné bruslení pro seniory
Vstupné zdarma
Plavecký stadion
Kategorie: Aktuality

Sečení travnatých ploch 23.7.- 29.7.2018

Sečení travnatých ploch 23.7.- 29.7.2018Městské služby Písek s.r.o. sečou a odklízejí trávu ve městě...

V týdnu od 23.7.2018 dosečeme sídliště Jih a přesuneme se Za Kapličku a také na travnaté plochy ulic Pažoutova a Janotova. Další seč proběhne také v obci Nový Dvůr. Traktor s cepovou hlavou poseče krajnice kolem komunikace z Písku do Dobešic, dále ulici Dukelskou a okolí městského sportovního areálu, cestu k bývalé moštárně i krajnice kolem komunikace lemující přeložku I/20. Průběh sečení trávy mohou ovlivnit jak klimatické podmínky, tak i stav travnatých ploch.

print Formát pro tisk