Nabídka služeb
Veřejné bruslení
Jednotné vstupné 25,-Kč/ osobu včetně doprovodu bez bruslí. Veřejné bruslení trvá 90 minut.

Plán využití ledové plochy
Veřejné bruslení pro seniory
Vstupné zdarma
Plavecký stadion
Kategorie: Aktuality

Sečení travnatých ploch - 22.6.-28.6.2020

Sečení travnatých ploch - 22.6.-28.6.2020Městské služby Písek s.r.o. sečou a odklízejí trávu ve městě...

V týdnu od 22.6.2020 budeme pokračovat v sečení travnatých ploch na sídlišti Portyč, na nábřeží 1.máje i mezi Novým a Kamenným mostem, v ulicích Čechova, Dvořákova a Pražská. Druhá seč bude také pokračovat v obci Semice. Traktor s cepovou hlavou bude vysíkat stoky a krajnice kolem komunikací v ulici Dukelská, v okolí městského sportovního areálu a židovského hřbitova a v ulici Topělecká.Průběh sečení trávy mohou ovlivnit jak klimatické podmínky a tak i aktuální stav travnatých ploch v jednotlivých lokalitách.

print Formát pro tisk