Nabídka služeb
Veřejné bruslení
Jednotné vstupné 25,-Kč/ osobu včetně doprovodu bez bruslí.
NE25.3.201815:00
Plán využití ledové plochy
Veřejné bruslení pro seniory
Vstupné zdarma
Plavecký stadion
Kategorie: Aktuality

Sečení travnatých ploch - 22.5. - 28.5.2017

Sečení travnatých ploch - 22.5. - 28.5.2017Městské služby Písek s.r.o. sečou a odklízejí trávu ve městě...

V týdnu od 22.5.2017 budeme pokračovat v sečení a úklidu trávy na Výstavišti, v parku Sv.Trojice a ve vnitroblocích ulic Zeyerova, Heritesova a Čapkova. Poté se přesuneme na sídliště Za Kapličkou a na Hradiště. Posečeno bude opět Alšovo i Velké náměstí, Komenského ulice a Bakaláře. Traktor s cepovou hlavou bude pokračovat v mulčování ploch na průmyslové zóně a posečeny budou také krajnice kolem cesty do Purkratic. Sečení trávy mohou ovlivnit klimatické podmínky i stav travnatých ploch.

print Formát pro tisk