Nabídka služeb
Veřejné bruslení
Jednotné vstupné 25,-Kč/ osobu včetně doprovodu bez bruslí.
SO24.8.201914:00
Veřejné bruslení trvá 90 minut.

Plán využití ledové plochy
Veřejné bruslení pro seniory
Vstupné zdarma
Plavecký stadion
Kategorie: Aktuality

Sečení travnatých ploch 22.4. - 28.4.2019

Sečení travnatých ploch 22.4. - 28.4.2019Městské služby Písek s.r.o. sečou a odklízejí trávu ve městě...

V týdnu od 22.4.2019 posečeme a odklidíme trávu v parku na Mírovém náměstí, ve vnitroblocích ulic Erbenova, Kollárova, Za Pazdernou, Zeyerova, Preslova, Heritesova, Sovova a Čapkova, Také posečeme sídliště Za Kapličkou a travnaté plochy v ulicích Pažoutova a Janotova. Sečení trávy bude také probíhat v obcích Smrkovice a Semice. Průběh sečení trávy je přizpůsoben k aktuálnímu stavu travnatých ploch v jednotlivých lokalitách a mohou ho ovlivnit také klimatické podmínky.

print Formát pro tisk