Nabídka služeb
Veřejné bruslení
Jednotné vstupné 25,-Kč/ osobu včetně doprovodu bez bruslí. Veřejné bruslení trvá 90 minut.

Plán využití ledové plochy
Veřejné bruslení pro seniory
Vstupné zdarma
Plavecký stadion
Kategorie: Aktuality

Sečení travnatých ploch - 20.8. - 26.8.2018

Sečení travnatých ploch - 20.8. - 26.8.2018Městské služby Písek s.r.o. sečou a odklízejí trávu ve městě...

V týdnu od 20.8.2018 dosečeme sídliště Dr.M.Horákové a Hradiště, dále travnaté plochy v ulicích Rokycanova, Roháčova, Holečkova, Boženy Němcové, Rašínova, Legionářská, V Oudolí, V Lukách, Kaštanová alej, Okružní, Nová a přesuneme se na Jiráskovo nábřeží a Smetanovo náměstí. Posečena bude také pláž u Šarláku, kde je na travnaté ploše zbudováno provizorní parkoviště pro auta. Další seč také bude dokončena v obci Smrkovice. Průběh sečení trávy mohou ovlivnit jak klimatické podmínky, tak i stav travnatých ploch.

print Formát pro tisk