Kvalitní služby městu i občanům
Kategorie: Aktuality

Sečení travnatých ploch - 2.8. - 8.8.2021.

Sečení travnatých ploch - 2.8. - 8.8.2021.Městské služby Písek s.r.o. sečou a odklízejí trávu ve městě...

V týdnu startující srpen budeme pokračovat v sečení trávy na sídlišti Jih, v ulicích Janotova a Pažoutova, po té se přesuneme na sídliště Hradiště. V sečení trávy se bude také pokračovat v Novém Dvoře. Další seč bude provedena v historickém centru města a to konkrétně na Velkém i Alšově náměstí, v nádvoří Sladovny, na Bakalářích a v ulicích Prokopova a Jeronýmova. Traktor s cepovou hlavou bude vysíkat krajnice a stoky kolem komunikace z Písku do Nového Dvora, na Putimské Vysoké a v okolí Smrkovic. Průběh sečení trávy mohou ovlivnit jak klimatické podmínky, tak také aktuální stav travnatých ploch v jednotlivých lokalitách. 

print Formát pro tisk