Nabídka služeb
Veřejné bruslení
Jednotné vstupné 25,-Kč/ osobu včetně doprovodu bez bruslí. Veřejné bruslení trvá 90 minut.

Plán využití ledové plochy
Veřejné bruslení pro seniory
Vstupné zdarma
Plavecký stadion
Kategorie: Aktuality

Sečení travnatých ploch - 2.7.-8.7.2018

Sečení travnatých ploch - 2.7.-8.7.2018Městské služby Písek s.r.o. sečou a odklízejí trávu ve městě...

V průběhu třech pracovních dnů prvního prázdninového týdne zahájíme již čtvrtou seč sídlištní zeleně a to na sídlišti Hradiště. Posečeme také v ulicích Kaštanová alej, Na Hůrce, V Oudolí, Okružní, V Lukách a Na Rozhledně. Traktor s cepovou hlavou poseče plochy kolem cyklostezky v úseku od Zátavského mostu po soutok v Putimi a také krajnice kolem staré komunikace z Písku na Nový Dvůr. Průběh sečení trávy mouhou ovlivnit jak klimatické podmínky, tak i aktuální stav travnatých ploch 

print Formát pro tisk