Nabídka služeb
Veřejné bruslení
Jednotné vstupné 25,-Kč/ osobu včetně doprovodu bez bruslí.
NE25.3.201815:00
Plán využití ledové plochy
Veřejné bruslení pro seniory
Vstupné zdarma
Plavecký stadion
Kategorie: Aktuality

Sečení travnatých ploch

Sečení travnatých ploch Městské služby Písek s.r.o. sečou a odklízejí trávu ve městě...

Velmi teplé počasí v uplynulých 14 dnech odstartovalo růst trávy naplno a tak Městské služby Písek již začátkem týdne posekaly a odklidily trávu na Alšově náměstí, na všech kruhových křižovatkách  příjezdových komunikacích do města a údržbou prošly také památníky u Hřebčince a Na Štychu. Od 6.4. bude do terénu vypuštěno také 7 samochodných sekaček i pracovníci s křovinořezy. Do konce týdne máme v plánu posekat a odklidit trávu v ulicích Čechova, Lázeňská, na Bakalářích a v Parkánech, v ulicích Hradišťská, Švantlova, Pivovarská, Baarova, Klostermannova, Nádražní, v parku Na Sadech, v Lipové aleji a na Pakšovce. Sekat trávu také budeme na sídlišti Portyč.   

print Formát pro tisk