Nabídka služeb
Veřejné bruslení
Jednotné vstupné 25,-Kč/ osobu včetně doprovodu bez bruslí. Veřejné bruslení trvá 90 minut.

Plán využití ledové plochy
Veřejné bruslení pro seniory
Vstupné zdarma
Plavecký stadion
Kategorie: Aktuality

Sečení travnatých ploch - 18.6.- 1.7.2018

Sečení travnatých ploch - 18.6.- 1.7.2018Městské služby Písek s.r.o. sečou a odklízejí trávu ve městě...

V druhé polovině měsíce června budeme pokračovat v sečení travnatých ploch na sídlišti Jih, Za Kapličkou, Dr.M. Horákové, Logry, v ulicích Pažoutova, Janotova, Václava Kršky, Jaromíra Malého, Otakara Jeremiáše, v lesoparku Na Trubách, Rokycanova, Lázeňská, Roháčova, Rašínova, Boženy Němcové, Holečkova, Legionářská, na sídlišti na nábřeží 1.máje, na Jiráskově nábřeží, Smetanově náměstí, Za Pazdernou, v ulicích Na Spravedlnosti, Denisova, Erbenova, Kollárova a v parku na Mírovém náměstí. Posečeny budou také kruhové křižovatky u Tesca, v obchodní ulici a památníky Na Štychu i u Hřebčince. Druhá seč bude také pokračovat v obci Smrkovice. Traktor s cepovou hlavou poseče u Sv.Václava, v okolí městského sportovního areálu, na Dukelské a cestu na skládku Vydlaby. Průběh sečení trávy mohou ovlivnit klimatické podmínky i stav travnatých ploch. 

print Formát pro tisk