Nabídka služeb
Veřejné bruslení
Jednotné vstupné 30,-Kč/ osobu včetně doprovodu bez bruslí.

Plán využití ledové plochy
Veřejné bruslení pro seniory
Vstupné zdarma
Plavecký stadion
Kategorie: Aktuality

Sečení travnatých ploch - 18.5. - 24.5.2020

Sečení travnatých ploch - 18.5. - 24.5.2020Městské služby Písek s.r.o. sečou a odklízejí trávu ve městě...

V týdnu od 18.5.2020 budeme sekat a odkízet trávu v rámci již druhé seče v Palackého sadech, před Úřadem práce a Kulturním domem, pod Sladovnou.Druhou seč sídlišťní zeleně zahájíme na sídlištích Hradišti a Portyč. Při druhé seči se na vybraných plochách objeví mozaiky, kde necháme trávu volně růst. To především na ostatních plochách městské zeleně, ale také v okrajových částech některých sídlišť. Průběh sečení trávy mohou negativně ovlivnit jak klimatické podmínky, tak i aktuální stav travnatých ploch v daných lokalitách.

print Formát pro tisk