Nabídka služeb
Veřejné bruslení
Jednotné vstupné 25,-Kč/ osobu včetně doprovodu bez bruslí. Veřejné bruslení trvá 90 minut.

Plán využití ledové plochy
Veřejné bruslení pro seniory
Vstupné zdarma
Plavecký stadion
Kategorie: Aktuality

Sečení travnatých ploch 16.7. - 22.7.2018

Sečení travnatých ploch 16.7. - 22.7.2018Městské služby Písek s.r.o. sečou a odklízejí trávu ve městě...

V uplynulém týdnu jsme posekali travnaté plochy v parcích Palackého sady a Husovo náměstí, v ulicích Hradišťská, Čechova, Sadová, Klostermannova, ve vnitroblocích ulic Zeyerova, Preslova, Sovova a Čapkova. Dále také pod Sladovnou, na nábřeží mezi Kamenným a Novým mostem a započali jsem další seč na sídlišti Portyč, kde budeme i v týdnu od 16.7. pokračovat. Přesuneme se také do vnitrobloků ulice Dvořákova, do Lipové aleje a na Pakšovku. Pokračovat budeme dále v ulicích Baarova, Nádražní a na sídlišti Jih, u Sv.Václava a na nábřeží 1.máje. Posečeny budou opět Bakaláře, hradební příkop Parkány a Komenského, Prokopova i Jeronýmova ulice. Dokončena bude také třetí seč obcí Semice a Nový Dvůr. Traktor s cepovou hlavou bude mulčovat plochy na průmyslové zóně. Průběh sečení trávy mohou ovlivnit jak klimatické podmínky, tak i stav travnatých ploch.

 

print Formát pro tisk